خاطره بازی

اینجا فروشگاه باستان، یه کتابفروشیه قدیمیه. وقتی میگیم قدیمی یعنی خیلی قدیمی! یعنی برمی گرده به کودکی و پدر و مادرها و نوجوونی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها! از بچه های قدیمیه تهران که سوال کنید بهتون می‌گن اون قدیما اینجوری نبود که هر کتابی میخوای به این راحتی پیدا کنی. باید می رفتی کتابفروشیه محلتون،‌ کتابی که می خواستی رو سفارش می دادی، تازه آقای کتابفروش می گفت: “چهار-پنج روز دیگه بیا بذار ببینم برات پیدا می کنم یا نه!” ولی اگه همت می کردی و میومدی میدون انقلاب احتمال پیدا کردنش بیشتر بود. ولی اگه بازم کتابی که می خواستی رو پیدا نمی کردی همه یه آدرس بهت می دادن: “برو کتابفروشی باستان؛ حتما داره”.

کتابفروشی باستان | بازی فکری

خاطره سازی

حالا سال ها گذشته و خیلی از آدمای شهر، کتابفروشی بزرگ باستان تو خیابون دوازده فروردین،‌ نبش وحید نظری، رو می‌شناسن. یه عالمه قصه پشت این کتابفروشی بزرگه که شاید هیچکس هنوز ندیده و نشنیده باشه. خیلیا هم هستن که قصه هاش رو شنیدن، اما خب! هنوز قسمت نشده باهاش قصه بسازن. حالا که دنیا این همه پیشرفت کرده، می خوایم قصه هامون رو با همه‌ی ایران به اشتراک بذاریم؛ با همه‌ی مردم! از شهرهای بزرگ تا کوچیک، بالای شهر و پایین شهر، روستاها و محله ها و هرجایی که آدماش دنبال قصه ساختن باشن.

چشم انداز

باستان بوک راه اندازی شد که تمام مردم ایران به یه فروشگاه اینترنتی کامل، به روز و خاطره انگیر دسترسی داشته باشن و با خیال راحت از یه سایت معتبر خرید کنن. فروشگاه باستان حالا دیگه فقط یه کتابفروشی نیست. می تونید کامل ترین مجموعه کتاب های کمک درسی و آموزشی، بهترین و باحال ترین بازی های فکری و اسباب بازی های باکیفیت، فیلم و ها و نرم افزارهای آموزشی، کتاب های داستان، بهترین رمان های ایرانی و خارجی، کتاب های علمی و همچنین کتاب های خردسالان، کودکان و نوجوانان رو از سایت باستان بوک تهیه کنید.

تفاوت

ما یه صفحه مجازی راه اندازی کردیم درسته. اما خب هرچیزی که شما روی سایت می بینید واقعا وجود داره چون اینجا یه فروشگاه واقعیه نه یه فروشگاه مجازی! کالاهای ما با کیفیت اصلی، با ضمانت سلامت باستان و تو بسته بندی های مطمئن  از طریق شرکت های معتبر پستی ارسال می‌شه و خیلی راحت می تونید با چند تا کلیک و اشاره انگشت از ترافیک و آلودگی و بیماری های مختلفی که هر روز باعث استرس و انرژی منفی می‌شن خلاص بشید. کلام آخر این که اینجا یه کتابفروشیه معمولی نیست.

× نیاز به کمک دارید؟